از دکتر بپرسید

قلب - پرسش 117

 • تصویر کاربر Mohdse شنبه ۱۵ دی ۹۷( 2 هفته پیش) تپش قلب
  سلام اقای دکتر من دوسال پیش عمل رینوپلاسی کردم دکتربیهوشی برام عملوکنسل کرد گفت باید به دکترقلب مراجعه کنی و مراجعه کردم گفتن ک میتونی عمل کنی ولی دریچه میترال قلبت بازه مادرزادی هستش و باید سه ماه بعد عمل و هرسال تحت نظرباشی و من دوسال ک نرفتم الان هم که تنگی نفس دارم خیلی سخت میتونم نفس بکشم البته یه پله تایی هم میرن بالا تپش قلبم خیلی از حدمیزنه لطفاپاسخگوی سوالم باشین
  1. تصویر کاربر دکتر سعید یزدانخواه دوشنبه ۱۰ دی ۹۷( 2 هفته پیش)

   سلام و عرض ادب
   تنگی نفس شما میتونه ناشی از مسائل هم قلبی و هم ریوی و هم اشکالات بینی باشه لطفا بفرمائید که چند سال دارید و برای اظهار نظر قاطعانه نیز لطفا گزارش اکو رو بفرستید.

  2. تصویر کاربر Mohdse دوشنبه ۱۰ دی ۹۷( 2 هفته پیش)
   باعرض خسته نباشید،۲۰سالمه،نمیتونم نفس عمیق بکشم و معمولا موقع ای بیشتز میشه ک شب هنگام خواب،قلبمم گاهی وقتا تیر میکشه،و زمانی که نوار قلب انجام دادم ۱۲۷بار تپش قلب داشتم و نرمال نبود.اگه مشکل جدی هست من به پزشک مراجعه کنم..
  3. تصویر کاربر دکتر سعید یزدانخواه شنبه ۱۵ دی ۹۷( 2 هفته پیش)

   سلام و عرض ادب
   تنگی نفس شما میتونه ناشی از مسائل هم قلبی و هم ریوی و هم اشکالات بینی باشه لطفا بفرمائید که چند سال دارید و برای اظهار نظر قاطعانه نیز لطفا گزارش اکو رو بفرستید

 

به سیستم پرسش از دکتر سعید یزدانخواه متخصص قلب و عروق در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.