از دکتر بپرسید

مشکل دریچه - پرسش ۷۷۰۷

 • تصویر کاربر شهین پنجشنبه ۲۷ خرداد ۰( ۱۱ ماه پیش) تعداد بازدید: ۱۱۱ افتادگی دریچه میترال
  با سلام و احترام تقاضای عاجزانه و کمک دارم مادرم ۷۰ سال دارند سال ۸۵ بای پس قلب شدند توسط دکتر مرزبان و سال ۲۰۱۳ دچار لنفوم اولیه مثانه با پروتکل آرچاپ در المان درمان شدند ۶ ماه پیش در خارج کشور دچار کرونا شدند حین کرونا ارتیمی پیدا کردند و دارو مصرف می کنند هر دکتری یه دارو میده در نهایت میگن اوضاع دریچه ها خوب نیست و باید جراحی بشن روحیه رو کاملا از دست دادند و اخرین داروها که در حال حاضر مصرف می کنند متورال ۵۰ نصف قرص روزی دومرتبه و نیتروکانتین ۲ بار در روز تروزماید صبحها نصف قرص اسویکس و انلاپریل ۵ نصف قرص و زارلتو ۱۵ مصرف می کردند الان یک ماه پیش دچار عفونت اداری شدید با خون در ادرار شدند که دکتر فعلا قطع کرده، لطفا بفرمایید چیکار کنیم.و کم خونی دارند و هموگلوبین ۹.۸ هست به پزشک خون بردم چیز خاصی نگفتند. الان درد قلبی خاصی ندارند فقط زیاد خوب نمی تونن راه برند و استرس زیادی دارند. البته خونه اصلا مشکلی ندارند و اخرین آزمایشات کم خونی دارند هموگلوبین ۹.۵ هست زود زود دچار عفونت اداری میگردند دوبار هولتر بستند هم تبریز هم استانبول نرمال می باشد .ممنون میشم کمک بفرمایید در حال حاضر بخاطر عفونت ادراری و نمود خون در ادرار فقط داروی متورال و انالا÷ریل می خورند و نیترو کانتین و زارلتو و اسویکس نمی خورند و هر از گاهی سرفه می کنند. .حتی اینکه از نزدیک بیارم ببینید ما ساکن تبریز هستیم. مدارک و نمی تونم بفرستم با تصویر درصورت ارائه ایمیل می تونم تمام مدارک ارسال نمایم .
  مادرم یکبار جراحی انجام دادند آیا تحمل جراحی مجدد و خطر مرگ نداره و آیا این ترمیم با روشهای نوین نمی تونه انجام بگیره حتی اگر در خارج از اایران امکان هست بفرمایید.
  در صورت امکان ادرس ایمیل بفرمایید من بتونم مدارک و کامل بفرستم .
  1. تصویر کاربر دکتر سعید یزدانخواه پنجشنبه ۲۷ خرداد ۰( ۱۱ ماه پیش)
   پاسخ شما در سوال قبلی داده شد

به سیستم پرسش از دکتر سعید یزدانخواه متخصص قلب و عروق در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش از دکتر مطرح کنید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.