از دکتر بپرسید

درد در سمت چپ سینه به همراه سوزش بعد از نفس عمیق - پرسش ۳۸۳۹

 • تصویر کاربر محمد پنجشنبه ۲۲ خرداد ۹۹( ۳ هفته پیش) درد قفسه سینه
  با سلام و احترام و تشکر بابت سایت کامل و مطالب مفیدتون
  اول از همه عذر خواهی بنده رو بپذیرید اگه باعث تشویش افکارتون خواهم شد.
  بنده ۲۹ ساله هستم. از ۱۶ تا ۱۹ قلیون میکشیدم بعضی اوقات سیگار از ۲۰ به بعد سیگار مدام شد و قلیون و حشیش تفریح
  دوره خدمت ۲۳ سالگی.(دو سال ترامادول خوردم چون تجویز پزشک برای درد زانوم بود) بعدش که معتادش شدم ترکش کردم. بعد خدمت شروع کار، جنگل اجتماع وفریب و آموزه های اشتباه و تخریب احساس و افکار و هدف و امید،. نشد، نتونستم و با متادون و...خود درمانی احساسی میکردم ولی نه دائم. بود و نبود و البته حشیش هم سری بهمون میزد. الان تقریبا ۳ ساله روزانه ۱ عدد قرص b2 و گل یا حشیش هم جای خودش. در طول ۳ ماه برای پنجمین بار مت آمفتامین رو دعوت کردم به همراه مهمون هایی که عرض کردم.
  دو روز بعد مهمونی که فتامین حضور داشت در سمت چپ سینه خودم، نمیدونم چیه! احساس درد یا گرفتگی یا سنگینی خفیف و خاص و تقریبا دائمی به همراه سوزشی که بعد از کشیدن نفس عمیق ایجاد میشه، به چشم میاد.
  میخواستم بدونم که کی ترک میکنم این جسم رو ؟!
  جسمی که دووم نمیاره اینجا.چون تو زندانه دروغ و حسد و بد آموزی و امید کشی و محدودیته.... روحی که دنبال حقیقته الهی و هستی و خودشناسیه بلاخره یه نشونی میده تا دنبالش کنی از بخت بد خانواده که نتونست کمکی کنه چون خودشم نمی‌دونست و جامعه ای که مجبور و وادار و وابستت میکنن که باور و دین و اعتقاد و افکار خودشونو زوری بهت تحمیل میکنن و تا وقتی کارت گیره مجبوری.
  با ضربه هایی که از همه خوردی مسکن ها آرومت میکنن. و میتونی فکر کنی و زمانی میفهمی که تا الان برای خودت زندگی نکردی و اشتباه برنامه ریزیت کرده بودن. تازه ریست میشی تو ۲۹ سالگی تازه به دنیا اومدم و هیچی نمیدونم باید همش یاد بگیرم همه چی رو درست بفهمم و تا مرحله هدفم برم و خودم باشم..
  ولی جسمم دیگه توان نداره و نمیتونه
  چه سرگذشت و سرنوشت شومی بر نسل ما روا داشتند. اگر زنده ماندیم که خود و گر جسم هم ترک گوییم، به همراه خدایمان به حق،و راستی حق را ستانیم.
  عرضم طولانی بود
  باید ببخشید اگر که وقت گذاشتین و خوندین و خسته شدین.
  1. تصویر کاربر دکتر سعید یزدانخواه پنجشنبه ۲۲ خرداد ۹۹( ۳ هفته پیش)
   سلام و عرض ادب با توجه به توجه به توضیحات مفصل شما نشانه های افسردگی در شما قطعی و تا حدودی خطرناک است لذا توصیه می‌کنم که حتماً و حتماً با یکی از همکاران محترم روانپزشک مشورت بفرمایید و در مورد طول عمر باقیمانده نیز با هیچ یک از ملاک‌های موجود در علم پزشکی در حال حاضر نمیتوان با حتی دقت کم هم در این مورد اظهار نظر کرد

به سیستم پرسش از دکتر سعید یزدانخواه متخصص قلب و عروق در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش از دکتر مطرح کنید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

۶۱
۰

.برای ارتقاء کیفیت مطالب امتیاز دهید