از دکتر بپرسید

حمله قلبی پس از بالون زدن - پرسش ۳۶۸۲

 • تصویر کاربر احمد چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۹( ۹ ماه پیش) تعداد بازدید: ۴۹ آنژیوپلاستی
  با سلام خدمت شما دکتر گرامی
  پدر بنده ۵۸ سال دارند که بعد از احساس سوزش در قفسه سینه سریع ایشان را به بیمارستان انتقال دادم و کارهای اولیه روی ایشان انجام شد و اعلام کردند ک سکته قلبی است. بعد از آن آنژیوگرافی با بالون برای ایشان تجویز شد و طی آنژیوپلاستی استنت در یک رگ ایشان ک گرفته بود کار گذاشته شد و فردای آن روز اعلام کردند برای ترخیص از سی سی یو مستقیم به خانه میتونید ایشون رو ببرید.
  منتها بعد از بازگشت از بیمارستان پدرم در حالی ک خیلی عادی در حال صحبت بود و روی صندلی نشسته بود دستهایش را بلند کرد و ناله کرد و وقتی دیدمش عرق سرد داشت و سفید شده بود و پلک نمی‌زد...من اولین کاری ک کردم دست کردم و دندون مصنوعی ک داخل گلویش گیر کرده بود را بیرون آوردم به خیال اینکه مسیر تنفسی اش آزاد شود و با اورژانس تماس گرفتم....نزدیک های بیمارستان بود ک هوشیار شد اما چیزی از ماجرا اما یادش نبود...در اورژانس اعلام کردند ضربان قلب عادی است اما در بیمارستان گفتند آریتمی مشاهده میشود...حالا ممکنه دوباره عمل آنژیوپلاستی کنه یا حتی ممکنه قلب باز بشه؟
  این ماجرا سکته بوده؟خیلی میترسم
  پدرم قرص متادون وهمینطور برای خواب لورازپام دو به میزان ۲۰ عدد در روز هم مصرف داشت ک در مدت بیمارستان فقط متادون مصرف میکرد و خواب خوبی داشت.
  یه دنیا ممنون میشم جواب منو بدید
  خیلی نگرانم
   برای دریافت خدمات بیشتر تماس با ما نوبت دهی
  1. تصویر کاربر دکتر سعید یزدانخواه چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۹( ۹ ماه پیش)
   سلام و عرض ادب به احتمال بسیار زیاد مشکل آریتمی قلبی است که در این مورد دو عامل سکته قلبی قبلی و گرفتگی عروقی که هنوز باز نشده اند و دوم آریتمی ناشی از مصرف متادون مطرح است و نیاز به بستری بودن و انجام هولتر نوار قلب و در صورت ضرورت باز کردن عروق مسدود با آنژیوپلاستی یا جراحی قلب و یا تعبیه ICD دارند

به سیستم پرسش از دکتر سعید یزدانخواه متخصص قلب و عروق در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش از دکتر مطرح کنید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.