از دکتر بپرسید

آنژیو گرافی - پرسش ۴۶۰۴

  • تصویر کاربر سعادت جمعه ۲۱ شهریور ۹۹( ۲ هفته پیش) آنژیوگرافی
    با سلام و عرض ادب
    پدرم روز ۱۸ شهریور۹۹ آنژیو از دست کردن که به دلیل پیچیدگی زیاد عروق با تصمیم دکتر معالج ادامه کار از راه ورید پا انجام شد. بعد از ترخیص از بیمارستان و گذشت یک روز در زمان صحبت کردن هر از گاهی سوتی کلماتی میدن که خودشون هم متوجه میشن و میخندن .تعداد سوتی دادن های گفتاری با گفتن کلمه مشابه اتفاق می افته که شاید برای هر فردی اتفاق بیافتد ولی این تعداد برای من از جانب پدر کمی نگرانم کرده. می تونم خواهش کنم دلیل رو برام بگید؟ آیا میتونه به دلیل مواد تزریقی برای آنژیو باشه ؟؟؟ خیلی ممنونم
    1. تصویر کاربر دکتر سعید یزدانخواه جمعه ۲۱ شهریور ۹۹( ۲ هفته پیش)
      سلام و عرض ادب احتمال آمبولی های کوچک به مغز وجود دارد. پیشنهاد میکنم که در صورت ادامه این مسئله یک ام آر آی مغز انجام دهند. در صورتی که حجم ماده حاجب مصرفی در حد معمول بوده و خیلی زیاد نباشد احتمال اینکه ناشی از عوارض مغزی مصرف ماده حاجب باشد خیلی کم است
    2. تصویر کاربر سعادت جمعه ۲۱ شهریور ۹۹( ۲ هفته پیش)
      ازشما بابت جواب سریع بسیار سپاس گزارم .
      آقای دکتر درعرایض بنده گفته شد ظاهرا دوبار ماده حاجب تزریق شده است .
      در ضمن داروی بیزوپرولول روزی یک عدد - آسپرین روزی یک عدد- آتورواستاتین ۲۰ روزی یک عدد و سوستاک روزی دوتا تجویز آقای دکتر می باشد .تداخل دارویی نیست ؟؟؟
      باز هم ممنونم
    3. تصویر کاربر دکتر سعید یزدانخواه جمعه ۲۱ شهریور ۹۹( ۲ هفته پیش)
      دفعات تزریق کمتر اهمیت دارند، حجم ملی ماده حاجب مهم است. تداخل دارویی نیست
    4. تصویر کاربر دکتر سعید یزدانخواه جمعه ۲۱ شهریور ۹۹( ۲ هفته پیش)
      حجم کلی
    5. تصویر کاربر سعادت جمعه ۲۱ شهریور ۹۹( ۲ هفته پیش)
      خیلی ممنون لطف کردید خداوند به شما سلامتی بده
    6. تصویر کاربر دکتر سعید یزدانخواه جمعه ۲۱ شهریور ۹۹( ۲ هفته پیش)
      خواهش میکنم امیدوارم که توانسته باشم کمکی کرده باشم

به سیستم پرسش از دکتر سعید یزدانخواه متخصص قلب و عروق در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش از دکتر مطرح کنید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.