از دکتر بپرسید

آیا برای کنترل فشار خون لورازپام موثر است؟ - پرسش ۵۲۴۶

  • تصویر کاربر علیرضا یکشنبه ۲ آذر ۹۹( ۲ سال پیش) تعداد بازدید: ۱۱۷۳ فشار خون
    سلام آقای دکتر من برای فشار خون اکو تست ورزش و ازمایش خون انجام دادم و فقط پرولاپس خفیف میترال داشتم . برای فشار خونم لوزار، آملودیپین، اتالاپریل رامصرف کردم که نوثر نبود. آتنولول و متورال و کونکور را هم به تنهایی هر کدام را مصرف کردم فشارم کنترل میشد ولی ضربانم را پایین تر از ۶۰ میاورد قرص لورازپام ۱ میلی را مصرف کردم فشارم نرمال شد البته زمانی که فشارم بالا بود ۱۵ تا ۹ و یا ۱۰ می رفت. با مصرف آتنولول ۵۰ و لوزار ۲۵ هولتر فشار انجام دادم نرمال بود ولی آتنولول با عث پایین آمدن ضربانم میشد و حتی یک لوزار ۲۵ صبح و یک لوزار ۲۵ شب هم تاثیری روی فشارم نداشت. داروهای آرام بخش مثل لورازپام و کلردیازپوکساید و کلونازپام تاثیر بیشتری در کاهش فشارم دارد. ولی سرترالین ۵۰ تاثیری ندارد با توجه به تجربه حضرتعالی نظرتان چیست؟
    1. تصویر کاربر دکتر سعید یزدانخواه یکشنبه ۲ آذر ۹۹( ۲ سال پیش)
      سلام و عرض ادب در صورتی که با کانکور دوز کم تعداد ضربان قلب بالاتر از ۵۰ در دقیقه باشد و فشار خون کنترل شود مصرف آن را توصیه میکنم

به سیستم پرسش از دکتر سعید یزدانخواه متخصص قلب و عروق در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش از دکتر مطرح کنید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.