از دکتر بپرسید

فشارخون - پرسش ۵۰۹۱

 • تصویر کاربر مریم سه شنبه ۱۳ آبان ۹۹( ۳ هفته پیش) تعداد بازدید: ۱۵ افتادگی دریچه میترال
  با عرض سلام ووقت بخیر من خانمی ۵۲ ساله هستم که نزدیک به یک ماه هست که نوسان فشار خون دارم چندین روز در ساعتهای مختلف با فشارسنج دیژیتال اندازه گرفتم از ۱۳۲روی ۹۶ بوده تا ۱۲۰ روی ۸۲یا ۱۲۸روی ۹۸وبا رقمهای مشابه همین باعث نگرانیم شده نمیدونم به متخصص داخلی مراجعه کنم یا قلب و عروق با توجه به اینکه تا یک ماه پیش سابقه فشارخون نداشتم ودر خانواده هم فشار خون بالا نداشتیم والان بیشنر حالت گر گرفتگی رو دارم درسن یائسگی هستم ولی هنوز عادت ماهانه رو دارم. متشکرم از جوابتون
  1. تصویر کاربر دکتر سعید یزدانخواه سه شنبه ۱۳ آبان ۹۹( ۳ هفته پیش)
   سلام و عرض ادب لطفاً لندن یک هفته روزانه دو بار صبح قبل از صبحانه و شب قبل از شام هر دو بار با مثانه خالی فشار خون خود را اندازه گیری بفرمایید تا پس از آن بر اساس اطلاعات بدست آمده بتوان در این مورد تصمیم گیری کرد. برای مراجعه میتوانید هم به همکاران محترم متخصص بیماریهای قلب و عروق و هم همکاران محترم متخصص بیماریهای داخلی مراجعه داشته باشید و از این نظر تفاوت زیادی وجود ندارد.
  2. تصویر کاربر مریم سه شنبه ۱۳ آبان ۹۹( ۳ هفته پیش)
   متشکرم از پاسختون . مستدام باشید
  3. تصویر کاربر مریم سه شنبه ۱۳ آبان ۹۹( ۳ هفته پیش)
   متشکرم از پاسختون مستدام باشید
  4. تصویر کاربر دکتر سعید یزدانخواه سه شنبه ۱۳ آبان ۹۹( ۳ هفته پیش)
   سلامت باشید امیدوارم که توانسته باشم کمکی کرده باشم

به سیستم پرسش از دکتر سعید یزدانخواه متخصص قلب و عروق در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش از دکتر مطرح کنید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.