از دکتر بپرسید

فشار خون بالای ریوی - پرسش ۲۵۹۳

  • تصویر کاربر ناری چهارشنبه ۲ بهمن ۹۸( ۵ ماه پیش) فشار خون
    دکتر من یک هفته است قرص phentermine استفاده می کنمکلا حس خوبی ندارم ،الان قرص یک روز در میون کردم و دکترم میگه باید کم کم کمش کنیم اما خیلی نگرانم انگشت های پا(مخصوصا شصت پام) و دست هام خیلی سرد میشه ،از عوارض این قرص فشار خون بالای ریوی هست ممکنه دچارش شده باشم تو یک هفته؟
    1. تصویر کاربر دکتر سعید یزدانخواه چهارشنبه ۲ بهمن ۹۸( ۵ ماه پیش)

      سلام و عرض ادب
      بالا رفتن فشار شریان ریوی با مصرف این قرص از عوارض نادر میباشد و در عرض چند روز اتفاق نمی افتد جای نگرانی نیست
      این دارو داروی مناسبی برای کم شدن وزن نیست و توصیه می کنم که به سرعت آن را کم کرده و نهایتا قطع کنید

به سیستم پرسش از دکتر سعید یزدانخواه متخصص قلب و عروق در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش از دکتر مطرح کنید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.

۶۵
۰

.برای ارتقاء کیفیت مطالب امتیاز دهید