از دکتر بپرسید

نارسایی شدید قلبی - پرسش ۹۹۰۹

  • تصویر کاربر فردوس جمعه ۷ آبان ۰( ۲ سال پیش) تعداد بازدید: ۲۹۱ آنژیوپلاستی
    سلام خدا قوت پدرم نزدیک به۷۲ سال سن دارن یک سال پیش به علت سکته باتری قلب گذاشتن اکو قبل از عمل ۲۵را نشان میدادبعد از عمل باتری به۱۰ درصد رسیده است .تنگی نفس شدید دارند واصلا غذا نمخورند فقط میگوید تلیت ماست عصبی هم شده ،سرگیجه واحساس ضعف داره فشارش پایین میره ضربان قلب گاهی پایین۵۸ وگاهی بالا _۸۸_۸۰است ،ومی گوید گلویم چسبده است دکتر گوارشی نیستاتین تجویز کردن به نظر شما باید چکار کرد از این بی حالی شدید در بیاد وباتوجه به اینکه چیزی نمی خورد قرص های ویتامین یا مکمل های غذای استفاده بکند دکتر اینجا گفته به بیمارستان رجایی مراجعه کنند برای نارسای ولی با این مشکلات ؟؟؟؟؟؟؟
    1. تصویر کاربر دکتر سعید یزدانخواه جمعه ۷ آبان ۰( ۲ سال پیش)
      سلام و عرض ادب قرص سوتالول و اگزازپام را قطع و دیگوکسین را به یک روز در میان نصف قرص کاهش دهید و فولیک اسید و ویتامین B1 و شربت سانستول را به داروهای مصرفی اضافه بفرمائید و در صورتی که فشارخون و شرایط کلیوی ایشان اجازه می‌دهد دوز فروزماید را نیز افزایش دهید

به سیستم پرسش از دکتر سعید یزدانخواه متخصص قلب و عروق در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش از دکتر مطرح کنید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.