از دکتر بپرسید

قرص کونکور - پرسش 125

  • تصویر کاربر حامد سه شنبه ۱۸ دی ۹۷( 1 هفته پیش) سایر بیماری های قلب
    سلام من ۱۷ سال دارم بدلیل ضربان قلب بالا ( تاکی کاردیا) قرص کونکور ۲/۵ یک بار در رچز مصرف میکنم ولی چند روزی هست احساس میکنم نوک انگشت دستم و پاهام مور مور میکنن و ماهیچه رانم هم مثل ضربان دو سه بار میزنه و قطع میشه میخواستم ببینم ک میشه بخاطر این دارو باشه ؟
    1. تصویر کاربر حامد دوشنبه ۱۷ دی ۹۷( 1 هفته پیش)
      البته غلظت خون هم دارم
      در آزمایش cbc
      میزان hb : 18.1
      میزان Hct:51.4
      هست
      بنظر شما نیاز به مراجعه به پزشک مغزو اعصاب هست؟
    2. تصویر کاربر دکتر سعید یزدانخواه سه شنبه ۱۸ دی ۹۷( 1 هفته پیش)

      سلام و عرض ادب
      خیر علائمی که ذکر فرمودید از عوارض این دارو نیست.

 

به سیستم پرسش از دکتر سعید یزدانخواه متخصص قلب و عروق در تهران خوش آمدید. شما بیمار عزیز می توانید پرسش خود را از طریق پرسش و پاسخ دکتر مطرح و یا حتی فایل مدارک پزشکی خود را پیوست قرار دهید. همچنین برای مشاهده پرسش های شایع دیگر بیماران بر روی سوالات شایع را کلیک کنید.